Пільговий період розмитнення “євроблях” вирішили не продовжувати

eurobljahy

Період застосування ставки акцизного податку з коефіцієнтом 0,5 для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією не буде продовжено: він закінчується 22 лютого 2019 року. Про це на брифінгу у Києві повідомив заступник міністра фінансів України Сергій Верланов, передає кореспондент Укрінформу.

“Було прийнято рішення не подовжувати пільговий період. Уряд, Президент та профільний комітет залишились на тій позиції, що була зафіксована у законі”, – сказав Верланов.

Читайте також: Дні добросусідства: на кордоні з Польщею працюватиме тимчасовий пункт пропуску

Як відомо, Законом України від 8 листопада 2018 року «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» для громадян встановлено нові умови ввезення транспортних засобів. Передбачено перехідний період 180 діб для тих громадян, які ввезли автомобіль з 1 січня 2015 року до набрання чинності цим законом.

Читайте також: Залишатися в автомобілі на час контролю: Чи пришвидшить це перетин кордону?

До 22 лютого 2019 року громадяни мають можливість оформити свої транспортні засоби, які були ввезені на територію України протягом вказаного періоду і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. Після цього власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою.

Станом на 19 лютого надходження до державного бюджету від митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією перевищили 7,6 млрд гривень. 700 млн грн із загальної суми – це мито, 2,3 млрд грн – ПДВ, 3,8 млн грн – акцизний податок та 900 млн грн – так звані штрафи за порушення митного законодавства.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account