„Piotr i Paweł” доживає віку. На польському ринку його замінить нова мережа


Управління захисту прав споживачів і одночасно антимонопольний комітет Польщі видав згоду на купівлю мережі магазинів Piotr i Paweł групою SPAR. “Це рішення означає початок процесу експансії Wasz Sklep SPAR на польський ринок” – йдеться у прес-релізі компанії, який наводить next.gazeta.pl.

Читайте також: Сотні тисяч злотих відсудили іноземці за зволікання воєводських управлінь. Сотні наступних заяв чекають розгляду

Згода антимонопольного управління фактично означає продаж останньої польської марки продуктових магазинів. Власне, сама домовленість про купівлю-продаж була досягнута наприкінці травня, а у четвер урядовці поставили крапку в цій справі.

Відтак, SPAR Group отримала можливість розпочати процес “реорганізації” магазинів, які на сьогодні ще працювали під шильдиком Piotr i Paweł на інші формати. Вже найближчим часом відбудеться ребрендинг на нові марки SPAR i EUROSPAR — внаслідок чого сама марка Piotr i Paweł остаточно зникне з ринку.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

До слова, останнім часом кількість магазинів під маркою Piotr i Paweł і так постійно зменшувалася. Зважаючи на серйозні фінансові труднощі мережі, деякі магазини змінили вивіски на Carrefour або Biedronkа. Щоправда, до останнього моменту близько 70 магазинів залишалися “вірними” марці. На цьому власне крапка.

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

Що ж стосується SPAR International — це, як пише польське видання, найбільша у світі франшизна мережа споживчих магазинів, до якої належить понад 12,7 тисячі об’єктів. Головний офіс компанії розташований у Голландії, але магазини під маркою SPAR присутні на чотирьох континентах — Європа, Азія, Африка, Австралія.

У Європі SPAR Group розвиває свою діяльність в Ірландії, Англії та Швейцарії. У Польщі SPAR Group заснував фірму Wasz Sklep SPAR, і це власне вона технічно провадитиме діяльність мережі в Польщі.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account