План вакцинувати всіх іноземців у Польщі технічно нездійсненний — міністр здоров’я

vakcyna

Ця думка дуже цікава як інтелектуальна концепція, але практично не до виконання технічно — ствердив про гіпотетичну обов’язкову вакцинацію для всіх іноземців міністр охорони здоров’я Польщі Лукаш Шимовські. За повідомленням Rz головний медик країни в розмові на RMF FM, висловив переконання, що кожний випадок кору в Польщі то кір “імпортований”. Це означає, що хвора або не вакцинована особа в’їхала до Польщі й перенесла тут це захворювання.

Читайте також: Прага-Краків-Мостиська: потяг за таким маршрутом анонсував іще один чеський перевізник

Лукаш Шимовські не захотів конкретизувати, з яких країн до Польщі приїжджають хворі, тому що це була б “стигматизація певних національних груп”. Однак таки визнав, що близько 800 випадків кору з початку року (15 разів більше, ніж рік тому) частково зачепили українців.

На питання про можливість обов’язкового щеплення для іноземців міністр відповів, що це концепція “цікава інтелектуально, але нездійсненна технічно”. За його словами, завжди можна запастися довідкою про наявність щеплення, що не дозволить проводити повторне щеплення. Водночас перевірити чи відповідає дійсності така довідка, майже нереально.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account