Покращити умови для працівників з України обіцяє голова Нацбанку Польщі

NBP

Ціни на електроенергію і потік працівників зі сходу — це ключові чинники нестабільності для польської економіки. Таку думку, за повідомленням tvn24bis, висловив Адам Глапінські, президент Національного Банку Польщі. Водночас він наголосив, що “зі свого боку буде робити все, аби працівники з України мали у нас якнайкращі умови”.

Читайте також: Розрахунок карткою, оплата в Інтернеті, доступ до рахунку — серйозні зміни для клієнтів польських банків

Під час прес-конференції голова центрального банку наголосив, що окрім цін на електроенергію, ключовим ризиком для економіки, над обговоренням якого у листопаді сконцентрувалася рада фінансової політики було питання напливу працівників зі сходу. За його словами, один потенційний чинник (нестабільності -ред) це ціни на електроенергію, а другий це власне наплив працівників з України в перспективі німецьких рішень про відкриття ринку праці для працівників зі сходу. “Зменшення напливу працівників з України, в разі виникнення такої проблеми, мало б негативний вплив” – заявив банкір і запевнив, що “зі своєї сторони зробить усе, аби працівники з України мали якнайкращі умови, і почувалися б якнайкраще. Адже зменшення напливу працівників з України стало б серйозною проблемою, що зрештою і так уже фіксується експертами”.

Що ж до економічних показників, то рада фінансової політики припускає, що інфляція у Польщі у 2019 році може перевищити показник у 2,5 відсотка, хоча й залишиться в припустимих межах відхилення від запланованого показника. Тож банкір закликав не квапитися з реакцією на зріст цін.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: