Польща пропонує підготувати Україну до євроінтеграції


МЗС Польщі готова навчати українських дипломатів і політиків та передавати їм свій досвід, здобутий на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції.

Читайте також: Польща й надалі підтримуватиме євроінтеграцію України – МЗС

Про це сказав міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович під час урочистостей з нагоди присвоєння дипломатичних рангів польським дипломатам, у яких узяла участь делегація Дипломатичної академії МЗС України, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Ми запропонували навчання представників нової української еліти в Дипломатичній академії у вигляді підготовчих курсів, необхідних для їхнього політичного життя у своїй країні”, – заявив Чапутович.

Читайте також: Улітку 2020 року Ryanair відкриє ряд нових рейсів з Польщі в Україну

Він додав, що Польща хотіла б ділитися своїм досвідом держави, яка пройшла період трансформації та підготовки до членства в ЄС і НАТО.

Читайте також: Wizz Air відкриває 15 нових маршрутів із Польщі

Глава польської дипломатії підкреслив, що ця пропозиція стосується не лише дипломатів, а й політиків та чиновників, які займаються політичною діяльністю.

Чапутович зауважив, що, ознайомившись із політичною системою і системою державної служби Польщі, українці могли б на кращому рівні представляти свою країну. Він додав, що свого часу, перед вступом Польщі до ЄС та НАТО, польські чиновники також навчалися за кордоном.

Глава польської дипломатії також підкреслив, що польсько-українські відносини розвиваються “дуже добре”. Він нагадав, що Польща першою з-поміж країн світу в 1991 році визнала незалежність України.

Перед слухачами Дипломатичної академії МЗС РП також виступив директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський.

 

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account