Польща увійшла до групи 25 найбільш розвинених країн світу

warsaw

Польща офіційно увійшла до групи 25 найбільш розвинених світових ринків за класифікацією агентства FTSE Russell. Рішення оголосили ще рік тому, а тепер воно набуло чинності. Як наголошує Польське радіо, відтепер Польща є у тій самій групі, що і США, Японія та Німеччина.

Польща – це перший та поки єдиний ринок з Центрально-Східної Європи, що увійшов до групи розвинутих держав. У спостережницький перелік FTSE Russell Польща потрапила сім років тому. Перекласифікація визначається врегулюванням стандартів та правил, за якими працює бізнес, інфраструктурою та якістю ринку капіталу. Тридцять сім польських компаній були включені до індексу розвинених країн.

Читайте також: Контроль за внесками в ZUS. Достатньо зареєструвати свою сторінку

Церемонія прийняття Польщі до групи 25 розвинених держав відбулася на Лондонській фондовій біржі. У ній взяли участь представники польської біржі та підприємництва.

Читайте також: „Piotr i Paweł” доживає віку. На польському ринку його замінить нова мережа

Президент Варшавської фондової біржі Марек Дєтль нагадав, що польська біржа була створена того самого року, що і лондонська, але після системних перетворень у 1991 році вона мала починати з початку. Тому, за його словами, вихід на етап розвиненого ринку тривав 27 років. Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький при нагоді зустрічі з жителями міста Пшасниш у центральному регіоні Польщі зазначив, що це заслуга польських підприємців: «Я думаю, це символічна дата, бо насправді економічний розвиток Польщі, щораз більш дозрілий, який стосується продуктів з високими маржами – є найважливішим елемент нашого розвитку, дивлячись з боку підприємців та продуктів, які ми продаємо. І саме наші підприємці та працівники довели нас до цього ґрона розвинених держав. Перш за все їм я хочу за це подякувати».

Фото ілюстративна /сучасна Варшава/


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: