Польща захищається від українських далекобійників. Значно зменшено кількість дозволів на перевезення

blok-kordonu

Міністр інфраструктури Володимир Омелян сказав, що Польща істотно скоротила кількість дозволів для українських перевізників, що порушує Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

За словами міністра Омеляна, Польща в односторонньому порядку суттєво скоротила квоту на перевезення для українського автомобільного транспорту, що суперечить Угоді про асоціацію Україна-ЄС. У такій ситуації, Україна може звернутися зі скаргою до Європейської комісії на дії Польщі, – повідомляє Українська правда.

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

Під час брифінгу, міністр інфраструктури сказав, що переговори з Польщею щодо цього питання не дали результату, і поляки продовжують захищати власний ринок.

Читайте також: Небажання сортувати сміття вдарить по кишені. Президент Польщі підписав відповідний закон

Міністр Омелян сподівається, що питання українських перевізників буде порушено під час зустрічі президентів Польщі та України, яка має відбутися на початку вересня. «Якщо це не подіє, ми готові звертатися до Єврокомісії, оскільки такими односторонніми діями польська сторона порушує Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом», – наголосив український міністр.

Обмежена кількість дозволів викликала обурення власників і водіїв фур. Як розповідала Наша Польща, у вівторок вони перекрили одну з міжнародних трас на Львівщині.

Фото архівне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account