Польська інспекція праці закликає провести імунізацію проти кору

vakcyna

Головний інспектор праці Вєслав Лищек закликає роботодавців дбати про здоров’я працівників і провести їхню імунізацію від кору. Вакцинація від кору повинна проводитися за кошти роботодавців, – наводить слова Вєслава Лищека Польське радіо:

«Державна інспекція праці звертається до роботодавців із закликом провести імунізацію працівників у зв’язку з високим ризиком зараження кором. На жаль, немає іншої можливості, ніж вакцинація, щоби захиститися від цієї хвороби. Тому закликаю усіх підприємців та роботодавців провести профілактичні дії щодо безоплатної вакцинації працівників».

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO), торік найбільше випадків захворювання на кір зареєстровано в Україні – 53 тисячі. У Польщі у 2018 році було 335 випадків зараження кором.

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

Кір – це небезпечне і дуже заразне захворювання. Механізм передачі хвороби – повітряно-крапельний. Ускладнення цієї хвороби можуть призвести до смерті.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account