Польська промисловість потребує українців


До майже 846 тисяч, тобто на безмаль одну восьму, у порівнянні з торішніми показниками, протягом першого півріччя 2019 року зросло число заяв про надання праці прибулим з-за східного кордону. Передусім, як повідомляє Польське радіо, це зумовлено двоцифровим зростанням потреби у працівниках у польській промисловості і транспортно-логістичній галузі.

Читайте також: Зарплати українців у Польщі зросли на 70 відсотків протягом 5 років. І це ще не межа

Хоча спрощена процедура працевлаштування стосується громадян шести держав (Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії і України), то, однак, левова частка – 90 відсотків – таких заяв про працевлаштування у першому півріччі стосувалася економічних мігрантів з України. На другому місці, із 4 відсотками, були білоруси, а на третьому – мігранти з Молдови.

Як наголошує Кшиштоф Інґльот, шеф агентства працевлаштування Personal Service, багато польських працедавців вже мають пристосовані до потреб працівників з України системи внутрішньої комунікації та вимоги безпеки і гігієни праці, тому вибір саме їх у випадку нестачі на місцевому ринку праці стає природним.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account