Польські працедавці вимагають спрощення працевлаштування іноземців

viddil-sprav-inozemtsiv-vhid

Затримки з оформленням у воєводських управліннях паралізують діяльність фірм, котрі планують прийняти на роботу іноземців, – стверджує Конфедерація польських працедавців Lewiatan. Як повідомляє Польське радіо працедавці заявляють про те, що період, на який видаються дозволи про доручення виконання праці іноземцеві, необхідно збільшити до 18 місяців. Сьогодні він становить лише півроку. За твердженням цієї організації, такі заяви становлять на даний момент дуже добре врегульовану і ефективну процедуру легалізації праці іноземців. Натомість, збільшення згаданого періоду їх дії можуть значно розвантажити не лише повітові управління праці, але й воєводські управління, в яких подання про дозвіл на працю розглядаються.

Конфедерація пропонує також введення максимального семиденного терміну (від подання заяви про дозвіл на перебування і працю), аби поставити в паспорті відповідний штемпель. Навіть більше, вона закликає всі управління створити єдиний список необхідних документів, які слід подавати разом з такою заявою.

Читайте також: Контроль за внесками в ZUS. Достатньо зареєструвати свою сторінку

«Нашою метою є зменшення навантаження на працедавців з одночасним гарантуванням іноземцям відповідних умов праці. Дефіцит працівників, які розглядають заяви в управліннях, значною мірою сповільнює працевлаштування іноземців, але це не єдина перешкода для працедавців», – каже Роберт Лісіцький, адвокат і директор департаменту праці Конфедерації Lewiatan.

Читайте також: „Piotr i Paweł” доживає віку. На польському ринку його замінить нова мережа

Нагадаємо, що роботу управлінь у справах іноземців і праці взялися проінспектувати зважаючи на затримки в розгляді справ. Як ми вже розповідали, все більше іноземців оскаржують такі затримки в судових інстанціях, останні встають на сторону позивачів, адже згідно з законом, розгляд внеску про дозвіл на побут має тривати місяць або два, а насправді чекати доводиться до року часу. Щоправда, рапорт головного контрольно-ревізійного управління в цій справі чекають наприкінці другого кварталу 2019 року.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: