Польські прикордонники погрожують італійським страйком

kpp

Представники профспілок правоохоронців Польщі вирішили про перехід до чергової фази так званого італійського страйку – про це повідомляє сайт forsal.pl із посиланням на агентство РАР. У зв’язку зі страйком варто чекати прискіпливих перевірок на кордоні.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

Про перехід до нової фази страйку Федерація профспілок правоохоронців повідомила після спільного засідання  у суботу представників організації профспілок поліції, пожежників, прикордонної служби, митниці й управління виконання покарань.

Як підкреслив у розмові з інформаційним агентством представник профспілок поліції Рафал Янковські таке рішення ухвалили через «брак порозуміння з міністерської сторони».

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

Як зазначено в виданому після зустрічі документі, найбільш незручності можуть створити протест прикордонників і митників. Профспілка вже скерувала відповідне попередження про ускладнення між іншим до керівництва летовищ, асоціації перевізників і міністерства інфраструктури.

Читайте також: Небажання сортувати сміття вдарить по кишені. Президент Польщі підписав відповідний закон

У розмові з агентством Марцін Коласа з прикордонної служби наголосив, що на митних постах будуть дуже ретельно перевіряти всі документи, що дозволяють перетинати кордон і транспортні засоби.

Марцін Коласа зазначив, що страйк буде провадитися як на автомобільних пунктах пропуску, так і на летовищах, а терміни запровадження таких заходів узалежнив «від ефектів розмов із профільним міністерством». І водночас визнав, що прискіпливі перевірки можуть викликати збільшення черг на прикордонних переходах. А відтак закликав міністерство внутрішніх справ до активніших дій у справі підписання порозуміння.

У свою чергу в міністерстві наголошують, що відкриті до спілкування.

Протест поліцейських триває від 10 липня, а від 16 липня до них долучилися функціонери прикордонної охорони, служби виконання покарань, державної пожежної служби та фіскальної служби. Початково профспілковці вимагали підвищення зарплат на 650 злотих, повороту до попередньої пенсійної системи та розморожування індексації заробітної плати.

 

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account