Польські прикордонники затримали організаторів нелегальної міграції українців до ЄС

За оформлення фіктивних дозволів на працю люди сплачували від 100 до 400 євро

Працівники Шльонського відділу польської прикордонної служби затримали у Польщі двох поляків і одного українця, яких підозрюють в організації незаконної міграції щонайменше кількох сотень громадян України. Про це повідомляє zahid.net ізпосиланням на прес-службу Прикордонної служби Польщі.

Читайте також: Зміни у переліку документів для постановки на консульський облік

Як з’ясувалося, слідство у цій справі тривало кілька місяців і велося під контролем окружної прокуратури у Бєльсько-Б’ялій. Правоохоронці вияснили, що впродовж року чоловіки шукали охочих людей у районах Цєшина і Бельсько-Б’ялої, які за невеликі фінансові винагороди видавали та реєстрували у повітових Службах праці заяви українців на працевлаштування. Ясно, що польські громадяни не мали ані наміру, ані можливості офіційно наймати українців на роботу. Отримані у такий спосіб документи привозили до України і на їх підставі українці отримували в польських консульських установах шенгенську візу з правом на роботу у Польщі.

Користуючись отриманими фантомними візами клієнти зловмисників незаконно в’їжджали до Польщі, звідки їхали далі на роботу до країн ЄС. Щоби отримати таку візу українці сплачували від 100 до 400 євро.

Читайте також: Україна покращуватиме роботу наявних пунктів пропуску, а Польща попрацює над новими – заяви Президентів

На час розслідування справи, двох затриманих громадян Польщі, прокурор відпустив на поруки під наглядом поліції, а українця арештували на три місяці за рішенням районного суду Бєльсько-Б’ялої. Усім затриманим загрожує до 8 років ув’язнення.

Читайте також: Українські заробітчани все більше укорінюються в Польщі

 

 

 

Фото /Straż Graniczna/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account