Польський сейм таки заборонив торгівлю у неділю. Але є виключення


Польський Сейм прийняв цілому проект ухвали, про обмеження торгівлі в неділю. Відповідне рішення у польському Сеймі підтримало 254 депутати. Проти висловилося 156 парламентарів. Утрималися 23. Водночас, як повідомляє wPolityce.pl, народні обранці відхилили поправки опозиції.

Згідно з документом від березня 2018 року у кожному місяці будуть дві неділі, у які торгівля буде дозволена, – перша та остання. У 2019 році торгувати можна буде лише в одну неділю в місяці – останню. Однак будуть певні винятки. Магазини працюватимуть у сім неділь – три передсвяткові та останню неділю січня, квітня, червня і серпня під час сезонних розпродажів. З 2020 року торгівля у всі неділі буде заборонена.

Читайте також: “На печатці”: куди можна поїхати під час очікування дозволу на тимчасове перебування (карти побуту)

Однак навіть у неторгові неділі заборона не стосуватиметься пекарень, аптек частини квіткових магазинів, не поширюватиметься теж на торгівлю сувенірами та подарунками.

Читайте також: При зміні страховика ОС від послуг попереднього потрібно відмовитися письмово

Покупки можна буде зробити у магазинах, які працюють на АЗС, залізничних та автобусних вокзалах та в аеропортах. Окрім того, заборона не торкнеться інтернет-магазинів.

Фото ілюстративне /eska.pl/


Tags:
2 коментарі
  1. […] Польський Сейм прийняв проект ухвали про обмеження торгівлі в неділю. Відповідне рішення у польському Сеймі підтримали 254 депутати. Проти висловилося 156 парламентарів. Утрималися 23, пише nashapolsha. […]

  2. […] Відповідне рішення підтримали 254 депутати, – інформує портал товариства українців у Польщі. […]

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account