Поляки дедалі частіше користуються послугами українських стоматологів


Мешканці Польщі дедалі частіше користуються послугами стоматологів і ортодонтів в Україні. Як повідомляє Польське Радіо тему медичного туризму підняла «Rzeczpospolita». За даними видання, у Польщі за ортодонтичний апарат треба заплатити приблизно 1000 євро, потім щоразу по 35 євро за контрольний візит. Тим часом в Україні приблизно 630 євро за апарат, а контрольні візити вже безкоштовні, – вказує видання. Тому нічого дивного, що поляки стали надавати перевагу стоматологічним послугам у Львові, наприклад.

Читайте також: Українська суботня школа у Варшаві запрошує нових учнів

Лікарі в Польщі критично оцінюють медичний туризм, для них це явище має самі вади. Експерти додають, що ціни в українських клініках орієнтовані в першу чергу на гостей із Західної Європи, а не з Польщі. Проте не можна виключити, що також і польські пацієнти стануть лікуватися в українських кабінетах. Тим паче, що ціни медичних послуг у Польщі постійно зростають.

До слова, минулого року в Україну загалом на лікування приїхало близько 60 тисяч іноземних туристів, які витратили в лікувальних закладах майже 150 млн доларів. Як повідомляв Укрінформ, у середньому іноземний турист, який приїздить на лікування, витрачає біля 2-2,5 тисячі доларів за один візит. На думку фахівців, “перспективними” для українського медичного туризму є пацієнти з Китаю та з арабських країн. Тим часом Президент України нещодавно запропонував скласти перелік країн, з якими варто було б скасувати візовий режим задля розвитку медичного туризму в Україні.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account