Понад 80 відсотків дозволів на роботу у Польщі отримали громадяни України

pracivnyk na budowi

Торік у Польщі іноземцям видали 235,6 тис. дозволів на роботу. Це майже удвічі більше, ніж у 2016 році й у понад шість разів більше, ніж у 2012 році. 81,7% дозволів отримали громадяни України. Про це повідомляє Польське радіо.

Читайте також: Рада відтермінувала на 3 місяці штрафи за нерозмитнені “євробляхи”

Крім українців, до Польщі на роботу приїжджає все більше громадян Індії, Бангладеш та Непалу.

«Знайшовши роботу, вони часто перевозять сюди свої сім’ї. Найбільшою перешкодою для асиміляції з нашим суспільством є мова. Ми намагаємося усувати цю перешкоду», – сказала директор Департаменту громадянських справ та іноземців у Сілезькому воєводському управлінні Маґдалена Шевчук-Штурц.

Читайте також: У найближчі 5-10 років Україна не отримає запрошення до ЄС

Допоміжним інструментом у цьому є державна програма Фонду притулку, міграції та інтеграції. Сілезький воєвода реалізує проект «Підтримка інтеграції іноземців у Сілезькому воєводстві», бюджет якого складає 3,3 млн злотих.

Читайте також: Верховна Рада обмежила депутатську недоторканність

Підтримка полягає, зокрема, в адаптації до життя у польському суспільстві та відкритті можливості вивчення польської мови дітьми іноземців. Заплановані курси та вишколи для осіб, котрі прибувають до Польщі з країн з-за меж Європейського Союзу.

У жовтні стартували заняття польської мови завдяки підписанню партнерської угоди між сілезьким воєводою та ректором Сілезького університету в Катовицях.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account