Понад третина польських роботодавців готові до підвищення зарплатні

platnja

Відсоток польських підприємств, які планують підвищити зарплатню, збільшився станом на 2019 рік до 36% (у порівнянні до 31 відсотка роком раніше). Про це повідомляє сайт економічних новин forsal.pl з посиланням на дослідження компанії Grant Thornton, яке було проведене серед великих і середніх фірм. Динаміка збільшення виплат може пришвидшитися до 8-9% у порівнянні рік до року.

Читайте також: Збільшення мінімалки: А чи готові польські підприємці до урядових темпів

З поміж країн Європейського Союзу за цим показником польських підприємців випереджають тільки шведські. Там збільшення зарплат на цей рік запланувало аж 43 відсотки власників середніх і великих фірм.

Створення нових робочих місць цього року в Польщі вже запланувало 23 відсотки з опитаних середніх і великих підприємств, проти 17 відсотків рік тому.

Читайте також: Влада Польщі перед виборами анонсувала збільшення мінімальної зарплати

Окрім того, з дослідження випливає, що 60 відсотків власників великих і середніх фірм стверджує, що відсутність кваліфікованих працівників становить для них потужний і дуже потужний бар’єр розвитку, що додає тиску на оплату праці.

Читайте також: Мінімалка в 3 тисячі злотих уже до кінця 2020, а ще за кілька років у 4 тисячі злотих на місяць

Нагадаємо, з 1-го січня в Польщі зросла мінімальна зарплата, що тепер становить 2250 злотих. Мінімальна погодинна ставка зросла до 14,70 злотих брутто.

Компанія Grant Thornton, що проводила дослідження є однією з провідних аудиторсько-консультаційних організацій на світі. У Польщі проводить діяльність уже 25 років.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account