Вагаєтеся з вибором банку? Запустили програму для порівняння вартості послуг польських банків

bank

Розмір оплати за обслуговування рахунку, вартість переказу чи вплати готівки. Це тільки деякі речі, котрі відтепер можна дізнатися в програмі для порівняння персональних банківських рахунків, яку склала та запровадила Комісія фінансового моніторингу (Komisja Nadzoru Finansowego). Як повідомляє tvn24bis.pl з посиланням на комісію, у переліку знайшлося місце пропозиціям банків, які мають принаймні одне відділення на теренах кожного воєводства.

Читайте також: Невтішні новини для заробітчан: злотий слабне, а гривня міцнішає

У списку можна побачити: Bank Millennium, Bank Ochrony Środowiska, Bank Pocztowy, Credit Agricole Bank Polska, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, Idea Bank, Nest Bank, PKO BP Bank Polski, Plus Bank, Pekao, Santander і mBank.

У списку до порівняння банкових пропозицій від комісії відсутні між іншим BGŻ BNP Paribas i Euro Bank. Окрім того, на початку бракувало там також і найбільшого банку в Польщі – PKO BP. Такий стан речей у Комісії фінансового моніторингу пояснили тим, що до порівняльного списку потрапили пропозиції виключно тих банків, які надали наглядачеві відповідну інформацію.

Читайте також: При зміні страховика ОС від послуг попереднього потрібно відмовитися письмово

Відповідно програма буде поповнюватися пропозиціями інших банків, як тільки вони надаватимуть відповідні дані.

Читайте також: Чергова податкова зміна в Польщі торкнеться кожного платника, рівно ж як і заробітчан

У переліку до порівняння наявна інформація між іншим про оплату за обслуговування рахунку, або за послугу електронного банкінгу.

Наведена також величина оплати за проведення переказу, зняття або внесення готівки та інші послуги такі як видача платіжної картки або кредитної картки.

Кожна з банківських пропозицій містить також інформацію про дату актуалізації. Ба більше, інформацію про банківські пропозиції на сторінці можна сортувати від найдешевшої до найдорожчої за власними потребами (вартість обслуговування чи видачі картки, вартість переказу й т.і.) обравши один з параметрів у верхній частині сторінки.

Тож якщо Ви потребуєте банківських послуг і хочете порівняти пропозиції від провідних фінансових установ, то вам сюди.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account