Посольство України застерігає про можливі провокації у День Незалежності Польщі

posolstvo

Посольство України в Польщі закликає українців у неділю,11 листопада, в день головних святкувань дня відновлення Незалежності Польщі виявляти особливу пильність, насамперед у центрі Варшави та поблизу Національного стадіону. Про цей йдеться в повідомленні, що українське посольство вмістило на своїй сторінці на Facebook. За даними дипломатів радикальні середовища готують провокації, у тому числі під виглядом так званих українських націоналістів. Водночас у заяві міститься і звернення до поляків, аби ті під час святкування 100-річчя відновлення Незалежності Республіки Польща не піддавалися на різноманітні провокації, які можуть мати на меті свідоме розпалювання ненависті до українців.

Читайте також: Українські заробітчани все більше укорінюються в Польщі

У День Незалежності і 100-річчя повернення незалежності держави в польській столиці відбудеться спільний патріотичний марш. Як повідомляє Польське радіо, напередодні польський уряд та організатори планованого раніше Маршу Незалежності дійшли згоди. Після заборони проведення Маршу Незалежності керівництвом столиці повідомлено, що замість цього відбудеться спільний марш під польськими національними прапорами.

Читайте також: Мільйонний пасажир в Інтерсіті на маршруті Перемишль-Київ (Фото)

У результаті, як повідомив міністр Войцєх Колярський з Канцелярії президента, в неділю 11 листопада глава Польщі відкриє в столиці біло-червоний марш: «Він матиме характер державної події. Після вчорашніх розмов організаторів з Товариства Марш Незалежності та урядової сторони вдалося узгодити, що відбудеться один спільний великий патріотичний марш. Президент Анджей Дуда, який є патроном біло-червоного маршу, розпочне цю подію своїм виступом о 15.00 годині, і ми рушимо в напрямку кругового перехрестя Вашингтона».

Читайте також: Робота в Польщі: основоположні речі для легального працевлаштування

 

 

На фото будівля Посольства України в Польщі з нагоди свята підсвічене в барви РП.


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account