Потомки поляків гинуть за Україну, а їх батьки просять сприяти правосуддю (Відео 18+)


Іван Ісик з Дрогобича, український солдат польського походження, котрий загинув внаслідок катувань сепаратистами та російськими найманцями. Родина просить Польщу допомогти в боротьбі за справедливість — сприяти покаранню убивць-неонацистів і англійського “блогера” Грахама Філіпса (Grahama Phillipsa). Про це йдеться в сюжеті Белсат.

Читайте також: “Жодних українців чи інших подібних” – оголошення про вакансію збурило мережу

Хлопець потрапив у полон до сепаратистів 5 вересня 2014 року, коли його загін потрапив у засідку поблизу одного з сіл луганської області. Відомо, що командиром загону, котрий поневолив Івана, був неонацист з Петербурга Алєксєй Мілчаков.

На думку батьків і українських слідчих хлопця катували, внаслідок чого він мав опіки 70 відсотків тіла. Згодом, під час розтину тіла, українські медики виявлять жахливу картину: органи хлопця були вийняті й знову зашиті назад у тіло. При цьому в горлі знайшли кавалок українського прапора, а в животі частину мозку.

Читайте також: Український льотчик на авіашоу в польській Гдині показав найкращий пілотаж (Відео)

Читайте також: Українська суботня школа у Варшаві запрошує нових учнів

Iwan Isyk – torturowany i zabity w niewoli potomek Polaków +18

Uwaga! Zawiera drastyczne sceny.Iwan Isyk, ukraiński żołnierz o polskich korzeniach, zginał torturowany przez separatystów i rosyjskich najemników. Rodzina prosi Polskę o pomoc z walce o sprawiedliwość – karę dla morderców-neonazistów i brytyjskiego "blogera" Grahama Phillipsa. Rodzinnym miastem jego babci jest #Sanok. Więcej: https://belsat.eu/pl/?p=983022 z Monika Andruszewska

Gepostet von Biełsat po polsku am Donnerstag, 14. Februar 2019

Фото та відео /Biełsat po polsku/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account