Проблемне повернення додому: у пожежі автобуса Київ-Прага згоріли документи 15 українців


Більшість громадян України, які подорожували автобусом за маршрутом Прага-Київ, що згорів у неділю вночі на автомагістралі A4 неподалік Кракова, поїхали далі іншим автобусом перевізника в Україну.

Читайте також: У Польщі затримали 22 громадян України за незаконне виготовлення цигарок

Водночас, 15 пасажирів, які втратили документи внаслідок пожежі, повернулися до Праги, щоб відновити документи, необхідні для перетину кордону, повідомили власному кореспондентові Укрінформу в Генеральному консульстві України у Кракові.

“Усі повернулися додому, крім 15-ти осіб, які поїхали назад до Праги, де в посольстві України у Чеській республіці їм оформляють посвідчення особи на повернення в Україну, оскільки згоріли їхні паспорти”,- повідомили у консульстві.

Читайте також: На заході Польщі чоловік застрелив українку та спробував утекти до Німеччини

Як зазначили у консульстві, автоперевізник забезпечив транспорт як особам, які їхали далі в Україну, так і тим, хто повернувся назад до Праги. У даний момент вирішується питання, щоб перевізник надав квитки особам, які після вироблення документів у Празі поїдуть в Україну.

Читайте також: Польська та українська поліція розшукує злочинця, який убив у Польщі українку

Як інформувалося, загоряння автобуса, яким подорожувало 70 громадян України, сталося в ніч з суботи на неділю на автомагістралі A4 неподалік Кракова. В результаті загоряння двигуна автобус повністю згорів. Ніхто з пасажирів не постраждав, але не вдалося врятувати багаж пасажирів, який повністю згорів.

 

Фото /Українська Правда/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account