Прикордонні стовпи зваблюють фанів селфі не менше за Чорнобиль


Чергові два випадки нелегального перетину польсько-українського кордону задля фотографій з прикордонними стовпами. В одному випадку групове фото вирішили влаштувати велотуристи з Бельгії, а в іншому — громадянин Німеччини, – про це повідомляє прес-служба Бещадського загону прикордонної служби РП.

Читайте також: У польських Татрах блискавка вбила чотирьох осіб. Близько 100 отримало травми

За даними польських вартових кордону, минулого тижня поблизу пункту Будомєж, четверо бельгійців, котрі подорожують велосипедами під’їхали до кордону. Польсько-українську межу вони перетнули власними двома, й уже на українській стороні влаштували кілька хвилинну фотосесію з прикордонними стовпами. Усе це дійство паралельно зафіксував відеомоніторинг польських прикордонників. Останні прибули на місце за лічені хвилини й встигли злапати іноземців “на гарячому”. В межах ЄС така поведінка вже давно не порушення, а от на польсько-українському кордоні таким вважається, про що і нагадали подорожнім. Бельгійці покаялися, а відтак отримали умовне покарання і після перевірки документів продовжили свою мандрівку.

Другий випадок мав місце днем пізніше, на територію котру контролює прикордонна служба в Чарней Гурней. Там польсько-український кордон перетнув 45-річний громадянин Німеччини. Згодом він зізнався, що цілком усвідомлював незаконність своєї поведінки, коли прямував на заборонену територію, однак спокуса зробити селфі виявилася сильнішою. Не здатність тримати себе в руках, обійшлася німцю в 500 злотих штрафу.

Фото /strazgraniczna/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account