Маювка в околицях Труймяста

Блог:

Для когось додаткові вихідні є можливістю провести час вдома, а хтось в передчутті нових вражень не може дочекатись, щоб відправитись в майже тижневу подорож.

А можна сумістити й те й інше: організувати одноденну поїздку й решту часу побути вдома.

Ось кілька варіантів одноденних екскурсій в Поморському регіоні.

Дендрарій Arboretum Wirty- найстаріший лісовий ботанічний сад у Польщі. Розташований в околиці Старогарду-Гданського (gmina Zblewo). Складається з двох частин – парку та лісу, в яких ростуть 830 видів і сортів дерев та кущів. Також там можна побачити єдиний у Польщі горіх pośredni. Особливим місцем в парку є кам’яний сад з невеликим ставком. В дендрарію функціонують чотири оглядові маршрути (на вибір) від 30 до 60 хв. Об’єкт працює з 9:00 до 20:00. Нормальний квиток коштує 5 зл, пільговий – 2 зл.

Страусова ферма. Африканські страуси вважаються найбільшими й найважчими птахами, які зараз живуть на Землі. Якщо ви не мали можливості роздивитись їх зблизька це можна зробити відвідавши Kniewo. Окрім страусів на фермі “Острув” живуть кролики, ослики, кози, качки, цесарки, кенгуру. Функціонує там магазин страусових сувенірів й ресторан, в якому подають серед іншого подають яєчню зі страусових яєць. Тваринок можна не тільки роздивлятись, але й годувати та гладити. У травні ферма відкрита від 10:00 до 19:00. Вхідний квиток для дорослого коштує 9 зл і 6 зл для дітей та молоді.

“Кактусарня” в Rumi. На жаль це останній рік функціонування господарства (тим більше варто туди поїхати). На території господарства ростуть близько 5000 різних кактусів і сукулентів (рослин, що мають спеціальні тканини для запасу води). Більшість з них можна купити. Фото на території “Кактусарні” виходять пречудові, також є можливість отримати поради від фахівців з вирощування рослин. Зустрінемося також з іншими мешканцями господарства – пухнастими курми та кішками.

У зв’язку з випродажем колекції з 27.04.19 до 5.05.19, об’єкт буде відкритий щодня з 9 ранку до 17 вечора. Вхід безкоштовний!

Об’єктів для відвідування в Труймясті та околицях є дуже багато: “Будинок догори ногами” в Szymbarku, замок в Мальборку, переправа найбільшим сучасним мотузковим поромом Świbno, рухомі дюни в Łebie, Fokarium на півострові Хель…

Вибір за Вами, найголовніше щоб погода “не підкачала” 😉

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account