Rowerowy Maj стартував у п’яте!!!

Блог:

Rowerowy Maj то найбільша кампанія в Польщі, що заохочує до здорового способу життя. Охоплює дітей дошкільного віку, учнів початкових класів, вчителів, батьків…

Правила кампанії дуже прості: дошкільнятко, учень, вчитель, який у травні добирається на уроки ровером, самокатом, роликами або скейтбордом, отримує наклейки до особистого щоденника велосипедиста та на загальний плакат класу.

Організатори кампанії підтримують учасників семінарами, додатковими навчаннями з велосипедної їзди, велосипедним сервісом для учнів й викладачів. Переможці отримують привабливі призи.

 

…Акція відбулася вперше в Гданську у 2014 році з метою заохотити дітей до активного й здорового способу життя та екологічної комунікації, запобігання ожирінню та іншим цивілізаційним захворюванням. “Родзинка” кампанії полягає в формі, що поєднує елементи гри, конкуренції та освіти.

Перше проведення кампанії було досить скромним – лишень 1703 учасники. Але вже через рік 60% учнів початкових шкіл Гданська доїжджало на уроки на ровері. Кампанія набула популярності й поширилась на інші міста. Це й не дивно, адже вона має лишень плюси.

Як показав досвід попередніх років, Rowerowy Maj ефективно зменшує кількість автомобілів біля шкіл та дитячих садків, мотивує місцеві органи влади до інвестицій у велосипедну інфраструктуру.

Школярі й дошкільнята починають день з фізичних навантажень, що є доведеним ефективним методом підвищення концентрації й засвоюваності інформації. Стають активнішими й веселішими, стараються не пропустити жодного дня навчання. Завдяки самостійному або спільному з батьками та однолітками доїзду, діти стають впевненішими в собі, незалежними, детальніше пізнають свою місцевість, набувають і закріплюють практикою правила дорожнього руху.

Також у формі гри учасники акції вчаться здорової конкуренції і принципів “чесної гри”. Кожна велосипедна поїздка до школи збільшує шанси на здобуття індивідуальної і групової винагороди для класу. Спільна мета об’єднує, зміцнює дружні стосунки між учнями та вчить працювати в команді. “Найбільш велосипедний клас” отримує в нагороду спільний похід до кінотеатру, аквапарку, боулінг-клубу або мотузкового парку.

Та й сам по собі велосипед або самокат є ефективним, економним, корисним транспортним засобом.

Користь з Rowerowego Maja мають також школи та дитячі садки учасники. Зазвичай вони можуть розраховувати з боку місцевої влади на підтримку у вигляді додаткових велосипедних стійок, цінних призів чи додаткового фінансування.

Для міст, кампанія є інструментом розвитку велосипедної інфраструктури, ефективної боротьби з ранковими заторами…

Цього року в Польщі до акції Rowerowy Maj долучилися 48 міст.

Аби дізнатися про всі плюси Rowerowego Maja потрібно… взяти в ньому участь 😉

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account