Сезон подорожей відкритий

Блог:

Для любителів свіжого повітря, співу птахів, відпочинку на лоні природи в Польщі є майже два десятки відомих своїми ландшафтами та кліматичним різноманіттям парків. Мальовничих, доглянутих, чепурненьких, кожен зі своєю індивідуальною особливістю та передісторією.
Об’єкти, які з упевненістю можна занести до свого списку мандрівника.
Łazienki Królewskie у Варшаві, поєднують в собі всі класичні риси парку: кліматичні алейки, лавочки й амфітеатри з комфортними лежаками. Це улюблене місце родин з дітьми, закоханих, пенсіонерів, шкільних екскурсій та бігунів. Традиційно налаштовані туристи захоплюються Pałacem na Wyspie та класичною Starą Pomarańczarnią. Видовищем для малих й великих є різні тваринки: кольорові качки, сміливі й шустрі білки, величезні коропи, сарни…
Парк Planty у Кракові. Відмінністю цього парку є те, що він оточує Старе місто. Розташування в самому центрі міста й близькість з найважливішими пам’ятками Кракова: Brama Floriańska, Barbakan, Wawel, зумовлює тут постійну багатолюдність. Натовп створюють не тільки туристи, які знаходять тут перепочинок під час екскурсій, але й студенти, бо неподалік розташований головний корпус Uniwersytetu Jagiellońskiego. Planty, зі своєю зеленню, скульптурами й фонтанами, мають справжній краківський шарм.
Парк Zdrojowy, в місті Nałęczów в Люблінському воєводстві.
Nałęczów відомий як єдиний в Польщі кардіологічний курорт. А місцевий парк є просто ідеальним місцем для поліпшення здоров’я або просто розслабленої прогулянки. Цей парк для любителів спокійного відпочинку.
На території парку можна скористатись з Водного бювету, помилуватися елегантними лебедями в ставку, присісти на лавочку біля Bolesława Prusa, що сидить поруч Pałacu Małachowskich, найголовнішої місцевої пам’ятки. Поїздку до Nałęczówa можна поєднана з поїздкою до міста Kazimierza Dolnego та Puławy (так званий туристичний трикутник).
Парк Śląski в місті Chorzów, воєводство Шльонське. Цей парк не є виключно класичним. Вражає розмірами різноманітних розваг – планетарієм, розарієм, зоопарком, мотузковим парком. Кожен обов’язково знайде щось для себе. А на озеро Perkoz захопить всіх без виключення неповторними пейзажами. Символом парку є тринога жирафа, занесена до списку пам’яток міста.
Список неповторних парків в Польщі можна продовжувати й продовжувати. Це й парк Zdrojowy в місті Кудова-здруй, парк Skaryszak у Варшаві, Perłą Górnego Śląska в місті Пшичина, парк Szczytnicki у Вроцлаві, парк Henryka Jordana в Кракові, парк Źródliska в Лодзі, парк/сад Saski в Любліні, парк Miejski в місті Замосць, парк ім. Рональда Рейгана в Гданську, парк Kasprowicza в Щецині, парк Sołacki в Познаню…

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account