Рейтинг торгових мереж: де дешевше купувати, а де приязніша обслуга

zakupy

Biedronka пропонує найкращі ціни та найвигідніші промо-акції, на закупівлю більших об’ємів промислових і продуктових товарів найкраще вибратися до Auchan, а Tesco i Kaufland вирізняються широким вибором продуктів і категорій, так, за повідомленням сайту forsal.pl, виникає з дослідження торгових мереж у Польщі аналітичної компанії ARC Rynek i Opinia.

Читайте також: Українська суботня школа у Варшаві запрошує нових учнів

Польський ринок роздрібної торгівлі на сьогодні є дуже насиченим — середньостатистичний покупець знає 16 різник марок торгових мереж, а протягом останнього місяця скористався послугами 5 різних мереж.

Автори дослідження твердять, що “вивчення клієнтів різних мереж дозволило виявити їхні купівельні звички, зокрема й користування з різних мереж, користуючись з їхніх послуг для різних цілей, до прикладу, для щоденних покупок у “Бідронці”, але для пошуку новинок і чогось цікавенького в Лідлі”.

Читайте також: Що п’ятий український заробітчанин розчарований: за кордон більше не хочуть

У категорії “низькі ціни” анкетовані найчастіше вказали мережі: Biedronka (78 відс), Kaufland (72 відс), Lidl i Tesco (по 71 відс)

Читайте також: “Полювання” на медиків спровокує перевірки рекрутингових агенцій. Захисна реакція чиновників Львівщини

У категорії “покупки промислово-споживчих товарів з запасом” вказали відповідно: Auchan (77 відс), Tesco (76 відс) i Kaufland (75 відс)

У категорії “незначні покупки по дорозі до дому” опитані найчастіше вказали: маленький магазинчик в районні, що не належить до жодної мережі (85 відсотків), Społem (83 відс), Lewiatan (83 відс) i Żabka (77 відс).

І ще в одній цікавій категорії “ефективна та приязна обслуга” перевагу опитані знову ж таки віддали маленьким не мережевим магазинчикам (91 відс), Piotr i Paweł (79 відс.) і Społem (77 відс).

Для довідки: дослідження було проведено компанією ARC Rynek i Opinia методом CAWI (анкетування online) серед мешканців населених пунктів з понад 5 тис. населення. Опитано було понад 2,5 тис. осіб, у віці 18+, які вирішують що і де купувати. Опитування проводилося в липні 2018 року.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account