«Rzeczpospolita»: Купуймо гелікоптери у Свідніку і Мельці


«Rzeczpospolita» пропонує читачам коротке інтерв’ю з відставним генералом Лєоном Коморніцьким про оголошений Міністерством оборони тендер на закупівлю нових гелікоптерів для польського флоту.

Читайте також: Українські заробітчани все більше укорінюються в Польщі

«Найважливішим є отримати протичовнові гелікоптери», – підкреслює експерт. Окрім цього, за словами генерала, війську потрібні також транспортні гелікоптери, тендер на закупівлю котрих буде оголошено незабаром.

«Польська армія потребує різнотонажних машин. Це важливо, бо в попередньому тендері було передбачено закупівлю виключно важких гелікоптерів, що добре себе проявляють передусім у виконанні транспортних завдань. Тимчасом, необхідна диверсифікація таких машин, аби вони могли також виконувати спеціальні, евакуаційні чи медичні місії. Тому планована раніше закупівля 50 важких “Caracal” у фірми “Airbus” було б величезним марнотратством не лише з військової, але й суспільної точки зору». Генерал Коморніцький пояснює, що гелікоптери середнього і легкого класу можуть бути виготовлені і в Польщі – у Свідніку і Мельці, після чого подібні машини можна було б також експортувати до України чи Болгарії.

А.М.


0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account