Швидкісними поїздами Укрзалізниці торік скористалися понад 5,5 млн пасажирів

intercity

Торік у Львівському напрямку (в тому числі до польського Перемишля) швидкісними потягами Укрзалізниці було перевезено 1 млн і майже 143 тисячі пасажирів. Це третій за популярністю напрямок швидкісних перевезень в Україні. Про це розповів голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов, повідомляє прес-служба компанії. Найбільше пасажирів перевезено в харківському напрямку – 1 млн 688 тис., дніпровському (до Покровська та Запоріжжя) – 1 млн 226 тис.

“Загалом швидкісними поїздами у 2018 році скористалися 5 млн 660 тис. пасажирів. Це на 75 тисяч або на 9% більше, ніж у 2017 році. Заповнюваність швидкісних поїздів Укрзалізниці у 2018 році становила: у вагонах першого класу – 99%, другого класу – 100 %. Це чи не найвищий показник серед європейських перевізників таким рухомим складом”, – сказав Кравцов.

Читайте також: Дні добросусідства: на кордоні з Польщею працюватиме тимчасовий пункт пропуску

“За весь період курсування швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті, з травня 2012 року по теперішній час, ними перевезено понад 22,5 млн пасажирів. Вони популярні серед пасажирів, з кожним роком їх заповнюваність зростає. Ми розвиваємо мережу швидкісного руху, щоб охопити якомога більше ділових та туристичних осередків”, – зазначив керівник Укрзалізниці.

Читайте також: Залишатися в автомобілі на час контролю: Чи пришвидшить це перетин кордону?

На сьогодні швидкісні поїзди здійснюють рейси зі столиці України до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Кривого Рогу, Костянтинівки, Одеси, Тернополя та інших обласних центрів, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account