Сотні тисяч злотих відсудили іноземці за зволікання воєводських управлінь. Сотні наступних заяв чекають розгляду


200 тисяч злотих має виплатити польський уряд за повільність управлінь у справах легалізації іноземців. Як повідомляє tvn24bis.pl з посиланням на матеріал журналістів “Rzeczpospolitа” опублікований у середу, суди видали вже понад 100 вироків, а наступні позови вишикувалися в чергу.

Автори щоденного видання стверджують, що від “січня до листопада минулого року адміністраційні суди видали 100 вироків і присудили іноземцям 196 тисяч злотих компенсацій за бездіяльність воєвод або за затягування в розглядах справ про дозвіл на тимчасове проживання та працю”(zezwolenia na pobyt czasowy i pracę).

Читайте також: Польща пропонує підготувати Україну до євроінтеграції

Тим часом, у дослідженні Найвищої контрольної палати, про яке розповідала Наша Польща, також сказано, що в адміністративних судах на розгляд чекають наступні 183 скарги на бездіяльність воєводських управлінь. Питанням легалізації іноземців зацікавилися також у польському центральному антикорупційному бюро, про більше ми писали тут.

Читайте також: Польща й надалі підтримуватиме євроінтеграцію України – МЗС

Ба більше, суди в Польщі вже не раз визнавали правоту працедавців, визнаючи їм багатотисячні компенсації — про це журналістам “Rzeczpospolitа” розповів Пшемислав Цішек, юридичний консультант з канцелярії C&C Chakowski & Ciszek. За словами правника, це все “через те, що як іноземці, так і зацікавлені в їхньому працевлаштуванні польські підприємці зазнають втрат, через розтягнені на місяці розгляди справ про дозволи на побит і роботу іноземця”. Через це підприємці втрачають контракти, а іноземці роботу.

На глибоке переконання юриста, скарги в судові інстанції це “акт відчаю” підприємців і іноземців. Адже насправді, ніхто немає наміру конфліктувати з державними органами, котрі розглядають їхні справи. Водночас, дедалі частіше виявляється, що це єдина можливість покрити збитки, яких завдає повільність управлінь.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account