Спецслужби Польщі готуються протидіяти можливим кібератакам під час виборів


«Агентство внутрішньої безпеки Польщі з особливою увагою ставиться до безпеки виборів, що мають відбутися у Польщі у найближчі роки», – зазначив координатор спецслужб у відповідь на звернення депутатів опозиції. Вже декілька місяців з’являється тривожна інформація, що кіберзлочинці з Росії втручаються у виборчий процес у різних країнах світу. Агентство внутрішньої безпеки (АВБ) подбає, аби у Польщі такий сценарій не повторився.

У 2018 році у Польщі пройдуть самоврядні вибори. Депутати опозиційної партії «Сучасна» звернулися із запитаннями до координатора спецслужб Маріуша Камінського про безпеку процесу голосування.

Читайте також: Мільйонний пасажир в Інтерсіті на маршруті Перемишль-Київ (Фото)

У відповіді він зауважує, що «до АВБ надходить інформація про збільшення кіберзагроз, що можуть порушити виборчий процес у декількох країнах Європейського Союзу. У зв’язку з цим польські спецслужби не можуть залишатися бездіяльними».

Читайте також: Робота в Польщі: основоположні речі для легального працевлаштування

«Тому АВБ з особливою увагою ставиться до безпеки виборів, що повинні відбутися у Польщі у найближчі роки. Агентство виконує свою роботу у цій ділянці на основі діючого польського законодавства», – запевнив міністр Камінський.

«Агентство веде тісну співпрацю та обмін інформацією зі спецслужбами наших країн-партнерів в Європейському Союзі та НАТО», – додав він.

Niezależna.pl, wp.pl/Т.А.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: