Страйк українських працівників: півтори сотні легально працевлаштованих уже два місяці без зарплати


Робота в Польщі не завжди цілком позбавлена неприємних несподіванок, навіть якщо на перший погляд усе легально. Працівники з України, які працюють на заводах м’ясних виробів у Пщині та Ґочалковіцах-Здруї у Сілезькому воєводстві, не отримали зарплат за останні два місяці роботи. Як повідомляє Польське радіо, представники компанії відповіли, що гроші на виплати були перераховані в агентство працевлаштування, яке найняло українців. Установа стверджує, однак, що останній грошевий переказ надійшов на зарплати в березні.

Протест працівників з України на м’ясокомбінатах Генрика Кані триває з вівторка. Справа невиплати зарплат стосується приблизно 150 працівників.

Читайте також: Професіоналізм проти освіти: Варшава дозволяє добре заробляти навіть без диплома

Прес-служба компанії Генрика Кані в коментарі порталові Onet наголошує, що «спір і непорозуміння, які виникли, є суто ділового характеру. Це спір на лінії фірма – агентство працевлаштування».

Читайте також: Іноземці скаржаться на роботу воєводських управлінь: надто тривалий процес легалізації

«Нам шкода, що співробітники агентства теж стали стороною (в цій суперечці – ред.), і що агентство не заплатило їм зарплату за квітень. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти вирішити ситуацію якомога швидше», – йдеться у відповіді компанії.

На інцидент уже відреагувало повітове староство у Пщині й тамтешнє управління праці, яке заявляє про готовність допомогти в пошуку іншої роботи тим, хто досі працювали на м’ясокомбінаті.

Фото /onet.pl/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account