Суд призупинив справу проти польського працедавця, який не допоміг українці

sud

Суд у місті Сьрода-Великопольська в західній Польщі умовно призупинив кримінальне провадження проти громадянина Польщі, який у січні не надав допомогу громадянці України, яка працювала у нього. Про це повідомляє Польське радіо.

Читайте також: Українська суботня школа у Варшаві запрошує нових учнів

Нагадаємо, подія мала місце у січні цього року неподалік Сьорди-Великопольської. У жінки стався інсульт; працедавець зволікав із викликом карети швидкої допомоги; вивіз її з робочого помешкання у сусідній населений пункт. Українка проживала на терені закладу, де вона була незаконно працевлаштована. У неробочий час у неї стався інсульт, але працедавець не викликав допомогу. Він відвіз жінку на околицю Сьроди-Великопольської, де зупинився біля автобусної зупинки і вже потім зателефонував на номер екстреної служби. На місце приїхала поліція, а також карета швидкої допомоги. Жінку у важкому стані госпіталізували. У лікарні у неї підтвердили мозковий крововилив. Її реабілітація триває досі.

Працедавцю жінки, Єнджею Ц., було висунуто дев’ять обвинувачень. Вісім з них стосувалося нелегального працевлаштування працівників. За це йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Читайте також: Що п’ятий український заробітчанин розчарований: за кордон більше не хочуть

Після інциденту Єнджей Ц. заявив про допомогу постраждалій жінці, а його адвокат подав клопотання про умовне призупинення справи. Представник підприємця наголосив, що Єнджей Ц. зізнався у висунутих йому звинуваченнях, а свою поведінку він пояснив «панікою». Адвокат також зазначив, що була підписана позасудова угода із представником потерпілої українки. Сторони зобов’язалися зберігати у таємниці її умови. Заяву захисту підтримав уповноважений громадянки України, а вона відбиткам пальців підписала заяву про те, що «не вимагає переслідування та покарання Єнджея Ц., тому що вона з ним примирилася».

Читайте також: “Полювання” на медиків спровокує перевірки рекрутингових агенцій. Захисна реакція чиновників Львівщини

Проти умовного призупинення провадження виступив прокурор у зв’язку, як зазначив, «високим ступенем загрози соціального вчинку».

У середу Районний суд у Сьроді-Великопольській постановив умовно призупинити кримінальне провадження проти Єнджея Ц. з випробувальним терміном до двох років. Однак суддя підкреслив, що зібраний доказовий матеріал, як і пояснення обвинуваченого, не залишають сумнівів, що чоловік порушив закон.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account