ЦВК затвердила форму і текст бюлетенів на президентських виборах

vyborciurny

Виборчий бюлетень на під час чергових виборів Президента України 31 березня буде пісочного кольору з параметрами 20 см на 80 см та міститиме прізвища 39 кандидатів на пост Глави держави. Відповідне рішення ухвалено на засіданні ЦВК уночі 8 березня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Читайте також: Дні добросусідства: на кордоні з Польщею працюватиме тимчасовий пункт пропуску

Цим рішенням затверджено форму і текст виборчих бюлетенів для голосування в день виборів та для можливого повторного голосування.

Заступник голови ЦВК Євген Радченко розповів, що бюлетень для голосування в день виборів 31 березня міститиме прізвища 39 кандидатів на президентський пост та відомості про них.

Читайте також: Залишатися в автомобілі на час контролю: Чи пришвидшить це перетин кордону?

“Бюлетень буде розміром 20 на 80 см, пісочного кольору, з належним захистом. До бюлетеня будуть включені прізвища, ім’я, по батькові  всіх кандидатів в алфавітному порядку, зліва буде розміщено квадратик, у якому виборці ставитимуть позначку, що засвідчить їх волевиявлення”, – зазначив він.

Читайте також: FlixBus знайшов другого партнера в Україні та запускає рейси до Варшави та Вроцлава

За даними ЦВК, бюлетень матиме двотоновий водяний знак та захисні волокна з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу, а також із виконанням номера виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня.

Також ЦВК постановила, що виборчі бюлетені виготовлятимуться для кожної звичайної та закордонної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 % перевищує кількість виборців, які за своєю виборчою адресою відносяться до відповідної виборчої дільниці за даними Державного реєстру виборців станом на 7 березня 2019 року, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їх виготовлення.

Нагадаємо, чергові вибори Президента призначені на 31 березня 2019 року. ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації кандидатів на пост Глави держави – усього були зареєстровані 44 кандидати. Раніше ЦВК скасувала реєстрацію п’яти кандидатів у Президенти: мера Львова Андрія Садового, заступника командувача Сил спеціальних операцій Сергія Кривоноса, народних депутатів Євгенія Мураєва та Дмитра Добродомова й екс-журналіста-розслідувача Дмитра Гнапа згідно з поданими ними зверненнями.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account