“Турецький шлях” через україно-польський кордон. Нелегалів відловлюють по обидва боки кордону


П’ятьох нелегалів і двох їхніх провідників затримали у неділю, 11 серпня, поблизу українсько-польського кордону військовослужбовці Львівського загону. Як повідомляє прес-служба прикордонної служби, на околиці населеного пункту Угнів прикордонники, неподалік кордону зупинили автомобіль «Мерседес», яким їхали п’ять громадян Туреччини та два – України. Іноземців, які мали із собою документи, доставлено до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин правопорушення та притягнення до відповідальності. Відносно двох українців наразі триває перевірка на можливу причетність до «незаконного переправлення осіб через державний кордон України».

Читайте також: У пункті пропуску Корчова-Краківець в черзі померла громадянка України

Встановлено, що турки мали намір незаконно потрапити до країн ЄС.

Кількома ж днями до того, у польських Млодовічах патруль прикордонної служби затримав трьох громадян Туреччини, котрі у недозволеному місці перейшли кордон з України до Польщі. Як повідомляє прес-центр польської прикордонної служби, іноземці віком 19-25 років пересувалися згідно з вказівками навігатора, а кінцевою метою подорожі мала бути Франція.

Читайте також: За фіктивні документи для легалізації на лаві підсудних двоє поляків і українець

Про появу незнайомців поблизу прикордонного села на території перемишльського повіту прикордонників повідомив місцевий мешканець. Засідка підготовлена прикордонниками сильно здивувала нелегалів, які потрапили в неї вийшовши з кукурудзяного поля.

Читайте також: У черзі до пункту пропуску в Шегинях на автомобілі попадали дерева (Відео)

Під час перевірки персональних даних, вдалося з’ясувати, що чоловіки за чотири дні до того прилетіли з Туреччини до одного з українських міст. Далі пасажирським транспортом дісталися прикордонної зони, де за допомогою навігатора на телефоні пішки рушили через кордон. Далі, за їхніми ж словами, мали намір автостопом і громадським транспортом доїхати до Франції. Однак, згідно з домовленістю про реадмісію були вислані назад в Україну.

З початку року прикордонники підкарпатського регіону затримали майже сотню іноземців, котрі нелегально перетнули кордон зі сторони України та Словаччини в спробі дістатися країн західної Європи. Найчастіше це громадяни Туреччини, а також Ірану та Афганістану.

Фото /SG/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account