У Краківці хочуть ввести електронну чергу та додаткову смугу для перетину кордону. Однак, не для всіх…


У пункті пропуску “Краківець” планують впровадити пілотний проєкт електронної черги. Наразі над розробкою самого алгоритму працює робоча група та львівська ІТ-компанія. Однак коли електронна черга запрацює на практиці, наразі не відомо. Про це, як повідомляє Львівський Портал, розповів директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Роман Шепеляк.

За його словами, алгоритм роботи цієї електронної черги планують розробити протягом місяця.

Читайте також: Рада відтермінувала на 3 місяці штрафи за нерозмитнені “євробляхи”

А тепер найцікавіше. За словами чиновника, котрі наводить львівське видання, зареєструватися в електронній черзі можна буде з допомогою свого мобільного телефону та у бажаний час перетнути кордон. Така реєстрація планується на ПЛАТНІЙ основі, вартість наразі теж невідома. Для електронної черги у пункті пропуску “Краківець” навіть введуть додаткову смугу.

Читайте також: У найближчі 5-10 років Україна не отримає запрошення до ЄС

“Саме впровадження не буде таким швидким. Хоча найближчим часом плануємо це зробити, але нам треба доопрацювати під’їзну інфраструктуру. Тому зараз електронна черга знаходиться на початковому етапі розробки” зазначив Роман Шепеляк.

Як розповідала Наша Польща про намір владнати проблему з чергами на кордоні не так давно заявив новопризначений голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський. Це він висловив пропозицію запровадити попередню електронну реєстрацію. Пізніше голова Львівщини висловив наступну пропозицію, що подорожні мають залишатися в автомобілях, а митники та прикордонники підходити для контролю до кожного авто. Цікаво, чи ця послуга буде безкоштовною чи її теж можна буде за окрему плату замовити через телефон?

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account