У Кракові нові ціни на проїзд у міському транспорті. Змінився і вигляд квитків (Фото)

krakow-biletomat

Від середи в міському транспорті Кракова запроваджено нові тарифи на проїзд. Як повідомляє сайт forsal.pl одноразовий квиток на 20-хвилинний проїзд відтепер коштує 3,40 — на 60 грош більше ніж дотепер. Зникли з продажу квитки на 40 хвилин і на годину, а замість них запроваджено квитки на 50 хвилин ціною в 4,6 зл.

Читайте також: Сотні тисяч злотих відсудили іноземці за зволікання воєводських управлінь. Сотні наступних заяв чекають розгляду

Змін зазнав також і зовнішній вигляд квитків. Як поінформувала мерія міста пасажири, котрі мають у запасі старі квиточки одноразові та часові, зможуть до 31 липня замінити їх з доплатою різниці ціни у кожному з шести пунктів продажу білетів MPK. Водночас всіма місячними картками можна буде користуватися до дати закінчення їхньої дії.

krakow-bilet

вигляд квитків

Нові тарифи вже запроваджені в автоматах. На головному екрані одразу буде висвітлюватися пропозиція придбати найпопулярніші квитки: повний на 20 хвилин і пільговий, а також на один проїзд або на поїздку в 50 хвилин — повний і пільговий.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

В автоматах з’явиться також додатковий вибір квитків “з і до” летовища, що має полегшити життя туристам, які під цією опцією зможуть купити або квиток на одну поїздку або на подорож у 90 хвилин.

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

Важливою зміною також є те, що квиток на один проїзд, а також часові квитки на 20, 50 і 90 хвилин, а також квитки родинні на вихідні даватимуть право на проїзд не тільки в межах Кракова, а й цілої агломерації, тобто в Кракові та прилеглих гмін, до яких курсують автобуси краківського MPK.

Придбати квитки на проїзд можна буде й у водіїв транспорту (на випадок, якщо ззовні з якихось причин не працюватиме автомат), однак продаватимуть вони виключно квитки на 90 хвилин за ціною 6 злотих повної вартості або 3 злотих пільгової.

Тим хто постійно мешкає в Кракові або сплачує там податки варто таки подбати про картку мешканця. Кожен власник такої картки від 1 травня зможе купити місячний проїзний за 69 злотих, що на 3 злотих дешевше ніж було досі. Про те як отримати таку картку мешканця Кракова можна дізнатися тут.

Нові тарифи міські обранці ухвалили наприкінці березня. За їхню підтримку проголосувало 23 депутати, а 20 голосували проти.

Ціна проїзду в краківському транспорті не зазнавала змін від 2013 року, а на місячні проїзні ще довше. Дирекція комунального транспорту виправдовує збільшення ціни проїзду підвищенням цін на пальне та електрику. Надходження від продажу квитків останнім часом покривали лише 50 відсотків видатків (декаду тому близько 70%). Аби втримати функціонування міського транспорту на належному рівні у 2019 році необхідно близько 640 млн злотих. З усіма подробицями нових тарифів мешканцям Кракова радимо ознайомитися тут.

Нагадаємо, що восьмого квітня змінився графічний вигляд паперових квитків на проїзд у Варшавському громадському транспорті.

Фото з сайту /krakow.pl/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account