У масовій бійці між українцями й поляками загинула одна особа. Звинувачення почуло троє українців

policja

Бійка між чотирма поляками та трьома українцями сталася перед одним з алкогольно-тютюнових магазинів у Горжові Великопольському. Як повідомляє tvn24.pl, громадяни України вже почули звинувачення, а суд ухвалив рішення тримати їх під вартою. Сама бійка стала наслідком непорозуміння, чимось на зразок реакції на події що мали місце до того — розповів прокурор Роман Вітовській. До конфронтації дійшло у Великодню неділю. Було близько 21-ї години, коли чоловіки зустрілися перед магазином з тютюном і алкоголем на одній з вулиць Горжова Великопольського.

Читайте також: З’явилося відео втечі ізраїльського наркобарона від СБУ з аеропорту Бориспіль

У певний момент один з громадян України почув коментар, через який власне й дійшло до конфлікту, а пізніше до бійки. Сама бійка стала власне наслідком непорозуміння, чимось на зразок відповіді за поведінку інших осіб — пояснив Роман Вітовський з Окружної прокуратури в Горжові Великопольському. У наслідок побиття чотирьох чоловіків трьома іншими, один з потерпілих, якими визнано поляків, отримав важкі травми з якими потрапив до лікарні. Медикам не вдалося врятувати йому життя, він помер у середу.

Троє громадян України, ще перед смертю поляка, почули звинувачення в побитті. Тепер кваліфікація вчинку може зазнати змін, зважаючи на те, що травми нанесені потерпілому призвели до смерті. Прокуратура зголосила вимогу про тимчасовий арешт цілої трійці, іще в середу суд підтримав це прохання й підозрювані потрапили за ґрати. Поки їм загрожує від шести місяців до восьми років позбавлення волі, однак якщо прокуратура змінить звинувачення, то максимальний термін може становити навіть 10 років в’язниці. У четвер або п’ятницю запланована судово-медична експертиза останків поляка, котра дозволить з’ясувати конкретні причини, що призвели до смерті. Під час обшуку у двох українців знайшли та вилучили ножі, щоправда, не відомо чи підозрювані застосували їх під час бійки.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account