У МЗС Польщі пропонують скасувати роумінг для українців

mobilnyj zvyazok

Польща ініціюватиме ряд нових пропозицій з боку ЄС для країн Східного партнерства для підвищення статусу цього проекту.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

На цьому в інтерв’ю PAP наголосив заступник глави МЗС Польщі зі східних питань Марцін Пшидач, пише Укрінформ.

“З одного боку йдеться про зближення правових систем країн-партнерів до європейських систем, про моніторинг їх поступу у втіленні європейського доробку. Друга пропозиція Польщі – це ставка на галузеву співпрацю”, – заявив Пшидач.

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

Він додав: якщо країни СП не можуть повністю адаптуватися до європейських стандартів, то це може бути зроблено, принаймні в окремих секторах.

Читайте також: Небажання сортувати сміття вдарить по кишені. Президент Польщі підписав відповідний закон

Прикладом таких дій він назвав, зокрема, скасовування оплати за дзвінки в роумінгу, що відчули б на собі прості люди, зокрема українці, які проживають в Польщі. Іншим прикладом він назвав інвестиції в інфраструктурні проекти, що фізично зблизило б країни Партнерства до ЄС.

На сьогодні, з користувачів мобільного зв’язку українських операторів у Польщі стягується додаткова плата за роумінг. Натомість польські оператори мобільного зв’язку доволі часто пропонують спеціальні пакети саме для українців у Польщі з доволі ліберальними умовами дзвінків до операторів українських мереж.

Щоправда, в Польщі аби стати користувачем послуг мобільного зв’язку, тобто купити стартовий пакет потрібно мати паспорт. З 2016 року кожна придбана картка передоплати повинна бути зареєстрована перед початком використання. Зробити це можна лише самостійно в салоні польських операторів мобільного зв’язку, на пошті, або в частині торгових точок. Для цього необхідно пред’явити свій паспорт або карту побиту.

Водночас у межах самого Європейського Союзу плата за роумінг була скасована, щоправда, польські оператори з цього приводу були не в захваті, адже заявляли, що зазнають від цього суттєвих збитків.

 

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account