У Німеччині побільшало висококваліфікованих іноземців, українці – на 5 місці

bundestag

У Німеччині за останню декаду зросла кількість високоосвічених фахівців з країн поза межами ЄС — Україна опинилася на п’ятому місці серед країн походження.

Читайте також: Польська кіноакадемія сподівається, що Сенцов отримає Нобелівську премію миру

Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на DW, про це свідчать дані останнього дослідження вчених Інституту німецької економіки (IW) у Кельні.

Частка осіб з університетською освітою з-за кордону зросла у Німеччині з 13,6 відсотка у 2007 році до 18,7 відсотка у 2017 році.  Федеральне відомство статистики нарахувало близько 1,16 мільйона високоосвічених працівників у Німеччині з-за кордону у 2007 році, а декадою пізніше їхня кількість зросла вже до 2,32 мільйона осіб.

Читайте також: 100 злотих штрафу за кинуту на хідник лушпинку від насіння

Це пояснюється тим, що загалом кількість людей з університетською освітою в Німеччині за цей проміжок часу зросла з 7,4 мільйона осіб до 10,1 мільйона осіб.

Читайте також: Підготовчі класи для дітей іноземців. Чверть тисячі місць замало

У 2017 році найбільше з висококваліфікованих людей приїхали до Німеччини з Польщі – 235 тисяч осіб, Росії – 225 тисяч осіб, та Румунії – 118 тисяч осіб.

Україна за цим показником на п’ятому місці — у Німеччині у 2017 році проживала 101 тисяча осіб з університетською освітою українського походження.

Серед інших країн-“постачальниць” висококваліфікованих фахівців до Німеччини перераховані Казахстан, Китай, Сирія, Туреччина та Франція.

Нагадаємо, що з січня 2020 року Німеччина дещо послабить вимоги до працевлаштування для осіб з країн з-за меж ЄС. Як розповідала Наша Польща, кожен третій громадянин України, що має роботу в Польщі, вже планує працевлаштуватися в Німеччині, але лише незначна частина українських мігрантів, які працюють у Польщі, відповідають основним критеріям, встановленим урядом у Берліні.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account