У Підляському воєводстві побільшало нелегальних заробітчан

zarobitchany v Polschi

Державна інспекція праці виявила зростання числа незаконно зайнятих працівників з-за кордону у Підляському воєводстві на північному сході Польщі. За перших шість місяців цього року в цьому регіоні проведено 190 перевірок і виявлено 44 порушення. Як розповідає Польське радіо, найчастіше вони стосувалися будівельної галузі.

Представниця Окружного інспекторату праці в Білостоці Ельжбєта Лапінська-Журковська повідомила, що вже протягом кількох років прибуває випадків нелегального працевлаштування. Чиновниця застерігає – наслідки є серйозними для обох сторін, роботодавців та незаконно влаштованих на роботу осіб: «Штрафи дуже болючі і для роботодавців, і для працівників. У випадку нелегального виконання роботи та порушення закону про зайнятість загрожує штраф від 1 до 30 тисяч злотих. Штраф стосується і працедавців, і також іноземців. Іноземець, який виконує роботу нелегально, отримує штраф у розмірі від однієї до 5 тисяч злотих».

Читайте також: Сотні тисяч злотих відсудили іноземці за зволікання воєводських управлінь. Сотні наступних заяв чекають розгляду

Тобто найнижчий штраф в обох випадках – це 234 євро, а найбільший – для роботодавця 7 тисяч євро, а для працівника – 1170 євро.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

Як ми нещодавно розповідали, за останні 5 років кількість українських заробітчан в Польщі зросла вп’ятеро.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account