У Польщі відкрили справу проти української фірми за випуск гри про Освенцим

kompgra

Окружна прокуратура Варшави проводить слідство проти української фірми, яка займається випуском комп’ютерних ігор, через її наміри випустити гру про Освенцим. Про це заявив речник прокуратури Лукаш Лапчинський, повідомляє Європейська Правда з посиланням на видання Rzeczpospolita.

Читайте також: Українська суботня школа у Варшаві запрошує нових учнів

Справу відкрили на підставі заяви голови польського Інституту національної пам’яті Ярослава Шареки, на думку якого поява такої гри є образою польського народу і пропагандою фашистського ладу.

“Слідство перебуває на етапі збору доказового матеріалу” – сказав Лапчинський.

Читайте також: Що п’ятий український заробітчанин розчарований: за кордон більше не хочуть

Гру під назвою «The cost of freedom – a game about polish death camps» на ринок має намір випустити українська фірма Aliens Games, яка займається випуском комп’ютерних ігор. Гра спирається на тематику, пов’язану з концентраційними таборами, дія відбувається на території концтабору Аушвіц-Біркенау. Користувачеві при цьому пропонують обрати для себе або роль в’язня табору, або роль наглядача-есесівця.

Читайте також: “Полювання” на медиків спровокує перевірки рекрутингових агенцій. Захисна реакція чиновників Львівщини

Наразі в інтернеті поширюють матеріали з рекламою гри. Серед іншого, реклама містить сцени розстрілу і знищення в’язнів у газових камерах, а також фрази на кшталт “польські табори смерті”, “де є гонор великого польського народу, де ваш гонор, польські пси?”.

Про гру стало відомо завдяки заяві депутата Йозефа Бринкуса. Він зазначив, що хоча виробником гри є українська фірма, насправді її авторами виступають росіяни.

“Ця інформація дозволяє стверджувати, що в цьому випадку може йтися про політичну провокацію проти Польщі у міжнародному масштабі” – заявив депутат.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account