У Польщі все прискіпливіше перевіряють іноземців

straz

У 2018 році польські прикордонники перевірили легальність перебування у Польщі понад 45 тис. іноземців. У випадку понад 26 тис. з них були виявлені порушення. Про це поінформувала Польське радіо речниця головного коменданта Прикордонної служби Польщі Аґнєшка Ґоліас.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

За даними Головної комендатури Прикордонної служби, у 2018 році на понад 9 тис. збільшилося число перевірок легальності перебування іноземців у Польщі – з 10,6 тис. у 2017 році до 19,7 тис. у 2018 році. Збільшилося також число перевірених іноземців. Торік польські прикордонники провели контроль 45,4 тис. з них, у випадку понад 26,5 тис. іноземців були виявлені порушення. Для порівняння, у 2017 році було проведено контроль 31 тис. іноземців.

За словами Аґнєшки Ґоліас, контроль легальності перебування полягає у встановленні справжнього стану щодо дотримання норм про умови в’їзду та перебування іноземців на території Польщі. Під час контролю перевіряють документ подорожі та інші документи, що дозволяють перебувати у Польщі, дозвільні документи на роботу, а також документи, що підтверджують мету та умови перебування у країні.

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

Іноземцю, який не має відповідних документів або мета та умови перебування якого не відповідають задекларованим, видають рішення про обов’язок повернення.

Читайте також: Небажання сортувати сміття вдарить по кишені. Президент Польщі підписав відповідний закон

Термін добровільного повернення складає від 15 до 30 днів. У рішенні прикордонників є також постанова про заборону нового в’їзду на терен Польщі або інших країн Шенгенської зони. Цей період може складати від 6 місяців до 5 років.

Минулого четверга Сейм Польщі прийняв зміни до закону про іноземців, що передбачають, зокрема, усунення можливості так званого туристичного перебування та введення рішень, що перешкоджають прибуттю іноземців, котрі приїжджають до країни під приводом навчання, але не продовжують його.

За інформацією Управління у справах іноземців, торік дозвіл на тимчасове перебування у зв’язку з бажанням навчатися на території Польщі попросило 14,3 тис. іноземців.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account