У Польщі застраховані майже 600 тисяч іноземних працівників

zus

Віце-міністр родини, праці і соціальної політики Станіслав Швед повідомив, що майже 600 тисяч іноземців, які працюють у Польщі, більшість з яких – громадяни України, – застраховані. Як повідомляє Польське радіо, ще недавно число застрахованих у Закладі соціального страхування було у шість разів нижчим.

«Майже 600 тисяч осіб, передусім з України, вже застраховані. Тобто, вони мають або трудовий договір, або договір доручення, бо вони вже застраховані. Це є найпевнішим і має найбільшу вартість. Ще недавно було 100 тисяч таких осіб, сьогодні ж їх 600 тисяч. На це вплинули також зміни, які в нас відбулися; ми хочемо, щоб працівники, які до нас приїжджають, мали нормальні умови праці», – сказав віце-міністр родини, праці і соціальної політики Станіслав Швед.

Читайте також: Хорватія ступила на шлях запровадження євро

Чиновник звернув увагу, що в Польщі дуже потрібні нові працівники для того, щоб розвиток країни був швидшим. За словами віце-міністра, уряд надалі намагатиметься зменшити безробіття, яке цього року в Польщі було на рекордно низькому рівні. У вересні показник безробіття досягнув 5,7 відсотка, це найменше від 1990 року

Читайте також: Найбільше грошей у Польщі залишають західні туристи, однак українці лідирують у персональному заліку

 

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: