У Познані 50 студентів з України отримали по 3 тисячі злотих стипендії


50 студентам з України, котрі навчаються у познанських вищих закладах освіти, вручили стипендії імені Яна Кульчика. Як повідомляє Польське радіо, кожен з них одноразово отримав 3 тисячі злотих (700 євро).

Познанський науково-технологічний парк Фонду Університету ім. Адама Міцкевича вручає ці стипендії громадянам України від 2014 року. Автором ініціативи був покійний польський підприємець доктор Ян Кульчик. При наданні підтримки береться до уваги матеріальне становище студента та його академічна успішність.

Читайте також: Прага-Краків-Мостиська: потяг за таким маршрутом анонсував іще один чеський перевізник

Завдяки Домініці Кульчик (дочка Яна Кульчика), Фонду Університету Адама Міцкевича та Kulczyk Foundation щороку 50 студентів з України отримують одноразову стипендію. Дотепер її вручили 250 особам. Загалом на це було призначено приблизно 450 тисяч злотих.

Читайте також: Мер польської Гдині підтримав українців на тлі скандалу з рестораном

Можливих кандидатів постійно прибуває. Протягом тільки трьох років число студентів з України збільшилося удвічі. У 2015-2016 академічному році в Університеті ім. Адама Міцкевича навчалося 263 громадян України, за рік – 289, попереднього року – 392, а нині – вже 508.

Фото /PAP/Jakub Kaczmarczyk/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account