Україна отримає 100 млн євро на поліпшення стану доріг у західних областях

A4

Україна отримає 100 млн євро на поліпшення стану доріг та пасажирських перевезень в областях заходу України. 50 млн євро з цієї допомоги будуть кредитом Європейського інвестиційного банку, тоді як решта коштів – це грантова безповоротна допомога від Євросоюзу, про це за даними zahid.net повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Окремо ще 10 млн євро у вигляді гранту отримає «Укрзалізниця». Відповідні кошти Україна отримає в рамках угоди «Транспортний зв’язок в Україні – Фаза І» між Україною та Європейським інвестиційним банком, яку сторони підписали у понеділок, 17 грудня.

Читайте також: Рада відтермінувала на 3 місяці штрафи за нерозмитнені “євробляхи”

За словами міністра, ці кошти будуть спрямовані на покращення автодорожнього сполучення у Львівській, Рівненській і Тернопільській областях, будівництво розв’язок, шляхопроводів і об’їзних доріг навколо міст, підвищення безпеки дорожнього руху, впровадження контролю руху автотранспортних засобів шляхом встановлення Інтелектуальних транспортних систем, а також на розробку програм усунення вузьких місць залізничних перевезень.

Читайте також: У найближчі 5-10 років Україна не отримає запрошення до ЄС

Міністр інфраструктури України також повідомив, що реалізація цього проекту передбачена Інвестиційним планом Європейського Союзу для України, який був затверджений 15 жовтня 2018 року.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account