Україна – серед лідерів отримання дозволів на роботу в Туреччині

turechchyna

Туреччина за 10 місяців поточного року надала 97 тисяч дозволів на роботу іноземним громадянам, найбільше – громадянам Сирії, Грузії, Киргизстану, України, Китаю і Туркменістану.

Читайте також: Паркінг для вагітних. Чиновники варшавської дільниці розраховують на порядність міщан

Такі дані оприлюднені Міністерством у справах сім’ї, праці та соціального захисту, повідомляє Укрінформ із посиланням на TRT Haber.

«За період січень-жовтень цього року загалом зі всього світу надійшло 122 тисячі 115 запитів на отримання дозволу на роботу в Туреччині. Запити перебувають на розгляді міністерства. 97 тисячам 991 іноземцю дозволи на роботу було надано», – повідомили в міністерстві.

Читайте також: Контролер у громадському транспорті: що йому дозволено під час перевірки квиточків

Серед країн, громадяни яких найчастіше отримували дозволи на роботу в Туреччині, – Сирія, Грузія, Киргизстан, Україна, Китай і Туркменістан.

Читайте також: Виборець зі спущеними штанами підірвав мережу: стало відомо, хто він

Заяви надійшли загалом зі 165 різних країн світу.

У міністерстві зазначили, що показник за 10 місяців поточного року вже перевищив торішній.

Нагадаємо, що у Польщі, за повідомленням НБП, у першому півріччі 2018 року кількість виданих українцям дозволів на роботу збільшилася на 20% у порівнянні з першим півріччям 2017 року. Протягом двох попередніх років вона збільшувалася на понад 100%. Крім того, у першому півріччі 2018 року на 23,5% зменшилася кількість поданих заяв на працевлаштування українців.

За словами Рафала Тщецяковські економіста з Forum Obywatelskiego rozwoju(FOR), динаміка міграції з України дедалі менша. Це підтверджує й статистика. У першому півріччі 2016 року, як показують урядові дані, від українців надійшло близько 42 тисяч заяв про дозвіл на роботу. В аналогічному періоді 2017 року – десь у понад два рази більше. У першому кварталі 2018 року хоч і було зростання, але вже мінімальне у порівнянні з попереднім періодом. Очевидно, що зараз в Польщі все ще багато українців, за підрахунками експертів, близько 1,5 млн. До того ж постійно приїжджають нові.

Водночас, минулого року громадяни України знову посіли перше місце за кількістю отриманих посвідок на проживання у ЄС – 662 тис. отримувачів, з них майже 88% у Польщі. Найчастіше причинами видачі посвідок на проживання для українців були працевлаштування (87,7% випадків)

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: