Українець спробував винести з Польщі дверцята та кришку багажника елітного авто (Фото)


35 річний громадянин України спробував пронести через піший прикордонний перехід у Медиці деталі кузова (дверцята та кришку багажника) до автомобіля марки Mercedes GLE 350. У ході перевірки було встановлено, що згадані деталі походять з автомобіля, котрий був викрадений у Великобританії і вже рік знаходиться у розшуку на території цілої Європи.

Читайте також: У пункті пропуску Корчова-Краківець в черзі померла громадянка України

Як повідомила прес-секретар Бещадського відділу прикордонної служби Ельжбета Пікор, автомобільні запчастини були запаковані в паперові коробки. Частину кузова чоловік перевозив на візку, а частину ніс у руках в сторону України. Під час прикордонної перевірки він заявив, що то брухт, який не має жодної вартості і куплений на одному з автошротів. Однак прикордонники засумнівалися й спільно з іншими правоохоронцями перевірили їх ідентифікаційні дані. Виявилося, що деталі кузова належать автомобілю викраденому в Великобританії. Його розшуком займалася поліція цілої Європи протягом року.

деталі походять з автомобіля, котрий був викрадений у Великобританії

Читайте також: За фіктивні документи для легалізації на лаві підсудних двоє поляків і українець

За словами Ельжбети Пікор, це вже не перший випадок спроби пронести через піший перехід запчастин транспортних засобів з кримінальним минулим. До прикладу, минулого року також громадянин України намагався пронести до дому двигун від краденого авто. Агрегат вагою у пів тони він намагався провести на товарному візку.

Читайте також: У черзі до пункту пропуску в Шегинях на автомобілі попадали дерева (Відео)

Інший неординарний випадок мав місце уже цього року, 8 лютого, коли прикордонники затримали молодого чоловіка, котрий їхав з Польщі в Україну електро ровером. На початку він стверджував, що ровер позичив у знайомих, а коли з’ясувалося, що двоколісний фігурує в базах, як викрадений, зізнався в злочині. Ціна такого велосипеда становить 8 тис. злотих.

Усі затримані на державному кордоні предмети та речі, у законному походженні котрих виникає підозра, передаються поліцейським, які власне й займаються встановленням власників і провадять подальші слідчі дії.

Фото /strazgraniczna.pl/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account