Українська суботня школа у Варшаві запрошує нових учнів


Українська суботня школа у Варшаві запрошує до себе нових учнів на черговий, 2019-2020  навчальний рік. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сторінку школи в мережі Facebook. «Українська суботня школа запрошує усіх у свої пороги! Навчальний рік ось-ось почнеться, і зараз чудова нагода долучитися до нашого колективу!», – зазначається у дописі.

Читайте також: Польська кіноакадемія сподівається, що Сенцов отримає Нобелівську премію миру

Повідомляється, що заняття проводять досвідчені і віддані своїй справі вчителі. Крім української мови, літератури, історії та географії, планується багато цікавих занять, що не тільки додають знань, але й розвивають здібності учнів.

Навчання проходить щосуботи у приміщенні школи на вул. Огродовій, на варшавському районі Воля. «Щосуботи проводимо чотири уроки: три – української мови та один – з українознавства. Заняття проходять у різних вікових групах», – йдеться у дописі

Читайте також: 100 злотих штрафу за кинуту на хідник лушпинку від насіння

За додатковою інформацією можна телефонувати за номером +48 576 677 498, писати на електронну пошту: rekrutacja.uaszkola@gmail.com або відвідати сайт школи: https://uaszkolawaw.pl.

Читайте також: Підготовчі класи для дітей іноземців. Чверть тисячі місць замало

Історія школи починається з 15 листопада 1929 року, коли розпочала свій перший навчальний рік Українська дитяча школа, заснована українськими емігрантами у Варшаві. У 1933 – 1939 роках тут функціонувала Народна школа імені Лесі Українки з додатковою освітою. Школами опікувався Український центральний комітет.

1 вересня 2006 року почав свою роботу Міжшкільний пункт для української національної меншини (громадян Польщі) у Варшаві. Пункт складається із дошкільного, шкільного і ліцейного відділів, підпорядковується Бюро освіти Варшави.

1 вересня 2016 року розпочалися уроки в Українській суботній школі для громадян України, заснованої Фондом «Наш вибір» у співпраці з учителями пункту для меншини.

Фото /Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account