Українські та польські програмісти – найбільш універсальні в Східній Європі

kod

Українські програмісти посіли перше місце у рейтингу універсальності знань у сфері IT-технологій серед країн Східної Європи. Про це йдеться у найновіших даних глобальної консалтингової компанії DataArt, про що повідомляє Польське радіо. Другу сходинку посіли їхні польські колеги. Далі в списку опинилися IT-спеціалісти з Росії та Болгарії.

Висновки зроблені на підставі статистик платформи Skillotron, на якій IT-фахівці з усього світу можуть перевірити свої навички та знання. Дані включають понад 15 тис. активних користувачів платформи з 74 країн.

Читайте також: “Жодних українців чи інших подібних” – оголошення про вакансію збурило мережу

Українські програмісти дали правильні відповіді загалом у 37 тематичних категоріях, які охоплюють мови програмування, а також технології для створення додатків. Програмісти з Польщі була вправними в 35 категоріях. На наступних місцях опинилися росіяни (34 категорії) та болгари (32 категорії).

Читайте також: Український льотчик на авіашоу в польській Гдині показав найкращий пілотаж (Відео)

До найпопулярніших мов програмування у Польщі незмінно належать Java Script, Java і .NET. Програмісти перевіряли свої навички та вміння у цих категоріях найчастіше. На наступних місцях опинилися категорії, пов’язані із тестуванням програмного забезпечення та які використовують під час створення додатків на мобільні пристрої.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account