Українські воїни польського походження. Вони віддали життя за свою Україну (Відео)

woiny

Україну захищають тисячі солдатів польського походження. Сотні з них загинули на полі бою, багатьох замордували сепаратисти. Як повідомляє Белсат, у суботу в Києві — у стінах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря молилися за їхні душі. Акція пам’яті відбулася також у Посольстві Польщі в Україні.

Читайте також: Дні добросусідства: на кордоні з Польщею працюватиме тимчасовий пункт пропуску

«Просимо Польщу про підтримку в порятунку пам’яті про наших синів та покарання російських злочинців, котрі їх вбили», – звернулися сім’ї 20 загиблих на Донбасі українських солдатів польського походження під час зустрічі з послом Республіки Польща у Києві Яном Пєклом. Про це повідомило Польське радіо.

Читайте також: Залишатися в автомобілі на час контролю: Чи пришвидшить це перетин кордону?

Гості суботньої зустрічі принесли із собою у посольство світлини загиблих чоловіків та синів, а також польські родинні пам’ятки. Вони показали польським дипломатам свідоцтва про народження своїх дідів, військові квитки, старі паспорти, у яких вказана польська національність, свідчення про перше причастя, а також листи і телеграми початку 20 століття.

Члени сімей полеглих на сході українських воїнів висловили, серед іншого, надію, що польські депутати у Європейському парламенті можуть допомогти їм у боротьбі за визнання сепаратистів воєнними злочинцями. Вони також зазначили, що Посольство Польщі в Україні – це перше представництво іншої країни, яке дозволило їм розповісти про свої трагедії.

Фото та відео /belsat.eu/


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account