Український Президент знає як стримати трудову міграцію

Porochenko u VR

Президент України Петро Порошенко порадив роботодавцям підвищувати зарплати працівникам, аби не відчувався дефіцит робочої сили. Про це він заявив, виступаючи у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На моїх регулярних разом із урядом, силовиками зустрічах з бізнес-асоціаціями роботодавці дедалі частіше вже скаржаться не на тиск, а на дефіцит робочої сили. Залізну завісу на кордоні, як у радянські часи, ніхто ставити не буде. Дорогі роботодавці, вихід один: збільшуйте зарплати, якщо хочете, щоб українці не їхали за кордон, а працювали у нас. По ринку заробітної плати ви маєте бути конкурентоздатними. Я вже говорив про те, що Україна стає частиною єдиного європейського ринку праці, і тут теж нікуди не дітися від конкуренції», – зазначив Порошенко.

Читайте також: Дні добросусідства: на кордоні з Польщею працюватиме тимчасовий пункт пропуску

Він також наголосив, що кроки з покращення інвестиційного клімату і створення робочих місць мають супроводжуватися продовженням політики легалізації зайнятості та зростання заробітних плат, що дасть можливість підвищувати пенсії.

Читайте також: Залишатися в автомобілі на час контролю: Чи пришвидшить це перетин кордону?

Сьогодні, 20 вересня, Президент України виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням щодо внутрішнього і зовнішнього становища України.

 

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account